Kevin De Bruyne helpt misverstand over Eden Hazard uit de wereld


facebook WK ACTIE!!: UNIBET VERDEELT €1.000.000 CASH ALS BELGIE HET WK WINT! SCHRIJF JE VRIJBLIJVEND IN EN PAK JOUW DEEL VAN DE WINST!! facebook

Over een aantal dagen speelt Belgie zijn eerste wedstrijd op het WK in Rusland. De grote mannen bij de Rode Duivels zijn Kevin de Bruyne en Eden Hazard. De voorbije jaren maakten velen zich echter zorgen over het functioneren van de twee vedetten, van wie vaak gezegd wordt dat ze elkaar onvoldoende aanvullen.

“Ik ben daar totaal niet mee bezig. Natuurlijk gaat dat. Wij kennen elkaar al sinds we 16 zijn. We hebben altijd samen bij de nationale ploeg gezeten”, is De Bruyne echter duidelijk in Genie in Manchester. “Ik weet niet waarom mensen dat denken. Misschien omdat we allebei aanvallende middenvelders zijn, maar ik speel uiteindelijk toch lager. Iedereen vergelijkt onze statistieken. Wie scoort meer? Maar dat maakt niet uit. Het belangrijkste is dat we matchen winnen.”

“We doen het allebei goed bij onze club en komen goed overeen. Eden is altijd heel relaxed en speels. Tegen mij is dat niet anders. Als mens hebben we veel respect voor elkaar. We horen elkaar niet veel buiten de nationale ploeg. Hij heeft ook drie kinderen en een druk schema. En we wonen in een andere stad. Maar bij de nationale ploeg klikt het.”

Het bericht Kevin De Bruyne helpt misverstand over Eden Hazard uit de wereld verscheen eerst op Voetbal4u.be.WK-ACTIE! Hoe kun jij meeprofiteren van 1.000.000 euro wanneer Belgie het WK wint?
1. Registreer je op Unibet, het duurt maar één minuut! (KLIK HIER)
2. Stort een bedrag naar keuze via één van de veilige stortingsmethoden
3. Schrijf je in op de promotie en zet minstens 5 euro in tijdens de WK-groepfase
4. Als België het WK wint dan krijg je een deel van de 1 miljoen euro!

Lees het volledige artikel
Nog niemand reageerde.

Reageer
Kevin De Bruyne helpt misverstand over Eden Hazard uit de wereld


facebook WK ACTIE!!: UNIBET VERDEELT €1.000.000 CASH ALS BELGIE HET WK WINT! SCHRIJF JE VRIJBLIJVEND IN EN PAK JOUW DEEL VAN DE WINST!! facebook

Over een aantal dagen speelt Belgie zijn eerste wedstrijd op het WK in Rusland. De grote mannen bij de Rode Duivels zijn Kevin de Bruyne en Eden Hazard. De voorbije jaren maakten velen zich echter zorgen over het functioneren van de twee vedetten, van wie vaak gezegd wordt dat ze elkaar onvoldoende aanvullen.

“Ik ben daar totaal niet mee bezig. Natuurlijk gaat dat. Wij kennen elkaar al sinds we 16 zijn. We hebben altijd samen bij de nationale ploeg gezeten”, is De Bruyne echter duidelijk in Genie in Manchester. “Ik weet niet waarom mensen dat denken. Misschien omdat we allebei aanvallende middenvelders zijn, maar ik speel uiteindelijk toch lager. Iedereen vergelijkt onze statistieken. Wie scoort meer? Maar dat maakt niet uit. Het belangrijkste is dat we matchen winnen.”

“We doen het allebei goed bij onze club en komen goed overeen. Eden is altijd heel relaxed en speels. Tegen mij is dat niet anders. Als mens hebben we veel respect voor elkaar. We horen elkaar niet veel buiten de nationale ploeg. Hij heeft ook drie kinderen en een druk schema. En we wonen in een andere stad. Maar bij de nationale ploeg klikt het.”

Het bericht Kevin De Bruyne helpt misverstand over Eden Hazard uit de wereld verscheen eerst op Voetbal4u.be.WK-ACTIE! Hoe kun jij meeprofiteren van 1.000.000 euro wanneer Belgie het WK wint?
1. Registreer je op Unibet, het duurt maar één minuut! (KLIK HIER)
2. Stort een bedrag naar keuze via één van de veilige stortingsmethoden
3. Schrijf je in op de promotie en zet minstens 5 euro in tijdens de WK-groepfase
4. Als België het WK wint dan krijg je een deel van de 1 miljoen euro!

Lees het volledige artikel
Nog niemand reageerde.

Reageer